Dziś startuje kolejna edycja kampanii dotyczącej innowacji w biznesie „Cyfryzacja przedsiębiorstw – zbuduj przewagę”. Jak co roku, na łamach kampanii wypowiadają się najlepsi eksperci w swoich dziedzinach, wśród których znajdziemy między innymi wybitnego przedstawiciela Uniwersytetu Warszawskiego – profesora Włodzimierza Gogołka lub dr Aleksandrę Musielak – Ekspertkę Konfederacji Lewiatan ds. rynku cyfrowego i telekomunikacyjnego. Nie zabraknie również praktycznych porad, które mogą wspomóc przedsiębiorstwa w realizowaniu strategii wdrażania rozwiązań cyfrowych.

Poprzez kampanię chciano uświadomić przedsiębiorców w zakresie nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań wspierających działanie biznesu oraz promować przedsiębiorczość i nowoczesność w codziennej pracy.

Kampania dystrybuowana jest wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną (21 września), ogólnodostępna na dedykowanym portalu tematycznym innowacje.warsawpress.com oraz dostępna będzie dla uczestników konferencji Smart Company, Cloud Computing oraz Wolves Summit.